אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המרכז לניתוחי פנים ולסתות ורפואת הפה - מרפאות

התחומים בהם מתמחה המרכז:


  • כירורגיה דנטו-אלואולרית:עקירות שיניים (רגילות וכירורגיות), כריתת חוד השורש, חשיפת שיניים כלואות, הכנת חלל הפה לשיקום פרוטתי, ביצוע שתלים דנטאליים, כריתת ציסטות וביצוע ביופסיות לצורך אבחנה של גידולים ותהליכים פתולוגיים שונים בחלל הפה ובעצמות הפנים.
  • כירורגיה אורט וגנטית: טיפול כירורגי לתיקון עיוותים מולדים ונרכשים של עצמות הפנים והלסתות ,תוך תיקון הסגר הלקוי ושיפור המראה האסתטי.
  • כירורגיה אונקולוגית:  טיפולים כירורגיים של גידולים של חלל פה, הלסתות ועצמות הפנים. במסגרת המרפאה מתכנסת אחת לשבוע ועדה בין-מחלקתית מיוחדת לגידולי ראש צוואר, הכוללת בנוסף לרופאי המחלקה גם רופאי אף אוזן גרון, ואונקולוגים ואחרים לפי הצורך.
  • טראומה של ראש צוואר עם או בלי שברי עצמות הפנים והלסתות:  המחלקה מטפלת בכל הפצועים המופנים למרכז הרפואי לגליל עם פציעות באזור הפנים ובלסתות.
  • כירורגיה משחזרת: שחזורים כירורגיים של עצמות הלסתות במקרים של כריתה כירורגית עקב גידולים שפירים או ממאירים או במקרים של אבדן רקמה קשה או רכה עקב חבלה; שחזור רכסי שיניים אטרופיים (שעברו ספיגה) ע"י השתלות עצם או תחליפי עצם סינתטיים לצורך שקום הפה ; שתלים דנטאליים למתרפאים עם מחלות והפרעות במנגנוני הקרישה, חולים עם מחלות כלליות וכו'.
  • פתולוגיה של מפרקי הלסת: המרפאה לטיפול במפרקי הלסת נותנת ייעוץ, אבחנה וטיפולים שמרניים וכירורגיים למתרפאים עם כאבים, הגבלה בפתיחת הפה ותופעות פתולוגיות במפרקי הלסת. הטיפול כולל כירורגיה פולשנית זעירה ע"י ארתרוסקופ.
  • טיפולים כירורגים בחלל הפה: במסגרת המחלקה מבוצעים טיפולים להסרת גידולים שפירים וטרום סרטניים ברקמות הרכות של חלל הפה והשפתיים, טיפול בתהליכים פתולוגיים של בלוטות הרוק הקטנות, טיפול במחלות חניכיים היפרפלסטיות וכן טיפול בחולים הסובלים מהפרעות בתפקודי הקרישה.
  • טיפולים בפתולוגיות בלוטות רוק: במסגרת המחלקה מבוצעים טיפולים בפתולוגיות בלוטות הרוק כולל טיפול בעזרת סילוסקופיה.
  • טיפולים במחלות ריריות הפה: אבחון וטיפול במחלות של ריריות הפה ובלוטות הרוק המופיעים בנפרד או כחלק ממחלה סיסטמית או כתופעת לוואי של טיפולים תרופתיים או קרינה.
זימון תורים

שעות קבלה וימי פעילות

ימים א'-ה' בין השעות 08:00 – 15:00.

יצירת קשר

טלפון: 04-9107076
פקס: 04-9107687
מרפאות חוץ (קומת מינוס 1)

זימון תורים

מלא את הטופס ואנו נחזור אליך
checked
עבור לתוכן העמוד

GUI: Grid_1.asp
close