אדם לאדם - אדם אדם לאדם - אדם
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המרכז הרפואי לגליל משרת את כל אוכלוסית הגליל המערבי, כולל קריות, ולכן מס' הלידות הממוצע בשנה, נע סביב 5500 לידות.

המחלקה מטפלת בפגים ובילודים שנולדו בבית החולים ולעיתים אף בפגים וילודים המועברים מבתי חולים אחרים באזור לצורך התערבויות מורכבות וספציפיות כגון: עיניים, נפרולוגית ילדים, כירורגית ילדים, אורולוגית ילדים וכו'.

 

במחלקה שתי יחידות טיפול:

טיפול נמרץ פגים - כוללת 16 מיטות אישפוז. ביחידה זו שוהים כל התינוקות עם קבלתם למחלקה ונשארים מאושפזים הפגים והילודים שמצבם קריטי ודורשים מעקב צמוד וטיפול נמרץ בשל מורכבות מצבם.

 

טיפול מיוחד בפג ובילוד - כוללת 21 מיטות אישפוז. ביחידה זו מאושפזים ילדים שהם בשלבי התאוששות ממצבים מורכבים ודורשים מעקב צמוד, עד לכתם הביתה.

 

לפעמים מועבר התינוק מעמדה לעמדה, מחדר לחדר על-פי מצבו או על-פי שיקול דעת הצוות. אנו משתדלים להודיע לכם מראש על ההעברה, אך במקרים מסוימים בשל צרכים דחופים ובזמנים מיוחדים (לפנות בוקר) העדכון עלול להיעשות עם הגיעכם למחלקה.

 

הצוות הרפואי של המחלקה מונה מנהלת מחלקה, רופאים בכירים מומחים בנאונטולוגיה ורופאים בכירים בתהליך התמחות בנאונטולוגיה

 

חווית הלידה שהינה לרוב משמחת, מלווה כעת ברגשות מעורבים. תחושות כמו חוסר וודאות, דאגה ובלבול, כמו גם שמחה ואופטימיות אשר מהוות חלק מהתחושות שאתם יכולים לחוש. אנו, צוות האחיות והרופאים, נעשה את כל המאמצים על מנת להקל עליכם את ההתמודדות עם תחושות אלו ולתמוך בכם בתקופת האישפוז. כולנו עומדים לרשותכם לשיחות ושאלות הקשורות לתינוק ולאישפוזו.

 

מידע להורים - פגיה

פרופיל מחלקתי - מחלקת פגיה

זימון תורים

שעות קבלה וימי פעילות

יצירת קשר

טלפון: 04- 9107729
קומה ראשונה באגף ילדים ונשים

צוות המרפאה

זימון תורים

מלא את הטופס ואנו נחזור אליך
checked
עבור לתוכן העמוד

GUI: Grid_1.asp
close