בייסיק 7 - homepage

Person to person - person Person to person - person
SearchSkip Search
  חדשנות וטכנולוגיה במרכז הרפואי לגליל

  Departments

  גישתנו היא לשים את המטופלת במרכז ולתת לה טיפול אישי. רופאי האגף הבכירים כולם מומחים בתחומם. האגף לבריאות האישה משרת את כל תושבי הגליל.
  צוות המחלקה רואה בילד ומשפחתו יחידה אחת. אנו עושים כל מאמץ לטפל בילדים ללא כאב ו/ או אי נוחות, תוך שיתוף מלא של הורי הילד בטיפול, שימוש לאמצעי מניעת כאב פרוצדורלי . הורה יכול לשהות ליד ילדו בכל טיפול או בדיקה, בכל עת. המחלקה כוללת את כל תתי ההתמחויות במטרה לאפשר מתן שירות לכלל המקרים. המחלקה קיבלה הכרה מלאה להתמחות ברפואת ילדים במחלקה קיים אשפוז יום אמבולטורי.
  ההחלטה על ניתוח אינה פשוטה עבור המטופל ונדרש ליווי וקשב לאורך כל הדרך. במחלקות הכירורגיות במרכז הרפואי לגליל מתבצעים כל סוגי הניתוחים פרט לניתוחי השתלות וניתוחי מעקפים של הלב , על ידי מנתחים מהמובילים בישראל. מסע המטופל מתחיל במרפאות החוץ הכירורגיות של בית החולים, בהם נקבעת ההחלטה על הניתוח , דרך מרפאת טרום-ניתוח בה מתבצעת הערכה מקדימה על ידי מרדים ואז הניתוח עצמו והאשפוז לאחריו במחלקה הכירורגית. את כל התהליך מלווה צוות המחלקות הכירורגיות השונות; צוות מקצועי, קשוב ואכפתי הרואה את מסע המטופל כרצף אחד מהערכתו הטרום ניתוחית ועד להחלמה והמעקב במרפאות החוץ לאחר הניתוח. אנחנו כאן בשבילך!
  "החולה במרכז" איננה סיסמה עבורנו אלה שליחות ודרך חיים. האגף הפנימי כולל את מחלקות האשפוז הפנימי, המערך האונקולוגי, המערך הקרדיולוגי, ועוד מערכים אמבולטוריים רבים ומגוונים, הכוללים את כל תחומי ההתמחות הקשורים לרפואה הפנימית. כל מטופל המתאשפז במרכז הרפואי לגליל זוכה לקשב והערכה מקיפה ורב-מקצועית על יד מיטב מומחי המרכז. הדגש הוא על קביעת האבחנה והטיפול בדרך המהירה ביותר תוך שילוב הערכה רפואית, מעבדתית ושימוש באמצעי הדימות המתקדמים ביותר. אנחנו כאן בשבילך!
  המחלקה לרפואה דחופה (מלר"ד - חדר המיון) מהווה אתר ראשוני לטיפול בכ-130,000 חולים ופצועים הפונים לביה"ח מידי שנה. המחלקה פעילה 24 שעות ביממה, כל ימות השנה. מידי יום מטופלים במחלקה כ-350 איש מכל אזור הגליל המערבי, העוברים במחלקה תהליכי רישום, מיון ראשוני, בדיקה, ייצוב המצב, טיפול ראשוני והפנייה להמשך טיפול בביה"ח או בקהילה.
  ArticlesSkip Articles
  חדשנות וטכנולוגיה במרכז הרפואי לגליל
  --> Jump to page content

  GUI: Grid_0_Eng.asp
  close